Lucie Kokešová

Ing. Lucie Kokešová

Váš pojišťovací zprostředkovatel

Napište mi na e-mail: Lucie.Kokesova@iallianz.cz


nebo zavolejte na číslo:
+420 731 176 464

Sjednejme si schůzku v kanceláři Allianz:

Obchodní centrum IGY, Pražská tř. 24, 370 04 České Budějovice
vchod z Pekárenské ulice

nejsem v kanceláři každý den

zkušenosti

11 let zkušeností v oboru

Jsem generálním reprezentantem

Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti s licencí České národní banky již 10 let. Svou důvěru mi daly tisíce klientů. Uzavřením smlouvy má práce nekončí, jsem pro Vás nadále na telefonu, e-mailu nebo přes MS Teams a po telefonické domluvě se můžeme setkat v naší kanceláři v obchodním centru IGY v Českých Budějovicích. Těším se na setkání s Vámi.

Allianz pojišťovna

je součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group.
Od svého založení v roce 1993 v České republice uzavřela téměř 10 milionů smluv a drží si tak místo 3. největší pojišťovny u nás. Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty. Opakovaně získáváme ocenění Pojišťovna roku, Finparáda a Zlatá koruna.

Tisíce spokojených zákazníků

kancelár

Zázemí kanceláře

Allianz penzijní společnost

nabízí doplňkové penzijní spoření a spoří s námi téměř půl milionu klientů. Allianz patří mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení zlepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

Jaký život prožijeme

záleží naštěstí do značné míry na nás samotných. Na druhou stranu ne vždycky se všechno podaří podle našich představ. Pomohu vám finančně zajistit vaši rodinu, ochránit váš majetek i vytvořit dostatečnou rezervu pro dobu penze.

Komplexní analýza
-
nejvýhodnější řešení