Allianz plus program: Pojištění zadarmo

 

Máte-li u Allianz pojištěny alespoň dva produkty ze tří hlavních (autopojištění - majetkové pojištění - životní pojištění), čekají na Vás nové bezplatné výhody.

 

Při kombinaciživot“ + “auto“  Vám vyplatíme v případě úrazu při dopravní nehodě dvojnásobné pojistné plnění za tento úraz, až 1 milion Kč.

 

Kombinace dům“ + “auto“ zase nabízí bezplatné pojištění zavazadel k osobním a nákladním automobilům (do 3,5 tuny) pro případ havárie, odcizení, vandalismu, živelného zničení s limitem 10 tisíc Kč.

 

U varianty život“ + “majetek“kdy dojde k vážnějšímu úrazu klienta, uhradíme i škody na poškozených nebo zničených věcech až do limitu 20 tisíc Kč.

A pozor! Tyto produktové benefity se vztahují také na rodinné příslušníky. Pojištění domácnosti může být na mamku, autopojištění na tátu a životní pojištění může mít dítě.

Kromě těchto benefitů máte navíc možnost získat Allianz Plus kartu, díky které můžete ušetřit spoustu peněz, a navíc je Vám k dispozici aplikace do telefonu, pomocí níž si zobrazíte nejvýhodnější nabídky podle místa, kde se zrovna nacházíte.

Fakt se nebojte mi zavolat, ráda s Vámi proberu Vaše celkové zajištění a jak se rozhodnete, je na Vás.