Stavební spoření

Akce: Stavební spoření zdarma (do odvolání)

Využijte možnosti získání maximální státní podpory na stavební spoření a navíc ušetřete za vstupní poplatek tisíce korun. Neváhejte, akce může být kdykoli ukončena!

Stavební spoření udrží hodnotu Vašich peněz ve srovnání s inflací, po dobu vázací doby 6 let má pevné úročení, je pojištěný vklad, naspořené prostředky můžete využít, na co chcete a navíc získáte slevu z pojištění majetku a vozidel u Allianz pojišťovny.

Založení smlouvy o stavebním spoření je nyní zcela zdarma při splnění těchto podmínek:

Akce - stavební spoření 55+ a 24- zdarma

Založení smlouvy o stavebním spoření 55+ je zcela zdarma při splnění těchto podmínek:

  • je Vám 55 a více let,
  • cílová částka činí 200 000 Kč nebo 500 000 Kč,
  • do 4 měsíců od data uzavření smlouvy vložíte alespoň 1 % cílové částky, tzn. 2000 Kč, resp. 5000 Kč.  

Založení smlouvy o stavebním spoření 24- je zcela zdarma při splnění těchto podmínek:

Sháníte bydlení, nebo naopak prodáváte nemovitost?

Zajistím Vám kompletní servis. Pomohu Vám najít vhodný byt, dům či pozemek, pomohu Vám získat na něj prostředky a zajistím Vás tak, abyste o něj nemohli příjít v případě tíživých životních situací (pracovní neschopnost, závažná nemoc, invalidita, smrt, požár, výbuch, povodeň...).

Spolupracuji s realitní kaneláří, která Vaši nemovitost dokáže nabídnout za vyšší cenu, protože využívá pro propagaci předmětu prodeje v dnešní době nejsilnější globální médium - sociální sítě.

Stavební spoření pro všechny se zhodnocením 1,2 %

Nadstandardní úrokové sazby 1,2 % si samozřejmě všimla i média a velmi mne těší titulky jako „Stavební spoření má novou nejlepší nabídku, ukazuje srovnání“ nebo „Nejvýhodnější stavební spoření nabízí ode dneška Wüstenrot“.

 

Další zvýhodnění u mne je 50% sleva na poplatku za uzavření smlouvy. Takže zatímco obvyklá sazba je u stavebních spořitelen 1 %, u mne to bude jen 0,5 % z cílové částky.