Ostatní

I v nouzovém stavu se můžete pojistit

Obava z koronavirové infekce ovlivňuje každodenní život nás všech. V této chaotické době bych Vám proto chtěla potvrdit, že zůstávám pro Vás stále na telefonu a e-mailu, po telefonické domluvě se můžeme setkat v naší kanceláři v obchodním centru v IGY, ev. elektronicky prostřednictvím Microsoft Teams. Stále sjednávám pojištění a spoření, stále poskytuji servis s tím související, takže se na mne můžete i nadále bez omezení obrátit.

Těším se na Vás a přeji Vám, abyste vše přečkali ve zdraví!

Lucie Kokešová, Váš pojišťovací zprostředkovatel

Sháníte bydlení, nebo naopak prodáváte nemovitost?

Zajistím Vám kompletní servis. Pomohu Vám najít vhodný byt, dům či pozemek, pomohu Vám získat na něj prostředky a zajistím Vás tak, abyste o něj nemohli příjít v případě tíživých životních situací (pracovní neschopnost, závažná nemoc, invalidita, smrt, požár, výbuch, povodeň...).

Spolupracuji s realitní kaneláří, která Vaši nemovitost dokáže nabídnout za vyšší cenu, protože využívá pro propagaci předmětu prodeje v dnešní době nejsilnější globální médium - sociální sítě.

Křižovatky - aplikace nejen pro vaše ratolesti

My dospělí většinou nevíme, kde nám hlava stojí. Dětem utíká čas pomalu a my chceme, aby jej strávili smysluplně. Stáhněte jim do mobilu aplikaci Križovatky od Allianz. Naučí se pravidla silničního provozu hravou formou a když se zaregistrují, mohou vyhrát slevu 15 % na nově uzavřené pojištění vozidla. Tři nejlepší každý měsíc získají slevu 30 %. Až vyhrajete, nezapomeňte mi zavolat.
Aplikace také obsahuje přehled nejnebezpečnějších křižovatek v České republice.