Při rozbití předního skla není vždy nutná jeho výměna

Smluvní partner Allianz umí čelní skla opravit, a to technologií zvanou SCELENÍ. Jedná se o metodu opravy skla, která je certifikovaná Ministerstvem dopravy ČR (ATEST 8SD 3129) a klient na ní má záruku (v případě oprávněné reklamace akceptujeme následnou výměnu čelního skla).

K opravě praskliny dochází pomocí odsátí vzduchu z dutiny a jeho nahrazení speciální látkou, která má index lomu světla stejný jako sklo. Metoda je šetrná k vozidlu a především je časově velmi nenáročná. Scelení trvá cca 60 minut a je prováděné na místě, které si určí sám klient. Scelovat lze jakákoli dvouvrstvá automobilová skla, a to i vyhřívaná a reflexní. Kvalitně opravit je možné autoskla osobních a nákladních automobilů i robustní autobusová skla. V případě, že je prasklina do 5 cm a nezasahuje do zorného pole řidiče, doporučuji SCELENÍ!

V této souvislosti připomínám, že Allianz pojišťuje skla bezlimitně, takže klient nic nedoplácí ani v případě opravy, ani výměny. Jen je potřeba využít smluvního partnera Allianz. Jejich přehled najdete zde: https://www.allianz.cz/kontaktujte-nas/servisy/ Obzláště v kombinaci s pojištěním zohledňujícím Váš roční nájezd kilometrů je toto bezlimitní pojištění skel cenově výhodné. Konkrétní kalkulaci a bližší informace získáte na mém výše uvedeném telefonním čísle!

Štítky: