Nejlepší životní pojištění podle odborníků

Když to říkají odborníci, něco na tom bude. Rizikové životní pojištění Rytmus risk bez absurdních poplatků opět předčilo ostatní pojišťovny, když před pár dny zaujalo 1. místo v žebříčku rizikových životních pojištění ČR (Zdroj: finparáda.cz). Tento server uvádí: "Nad ostatními produkty na trhu vyniká především krytím pracovní neschopnosti se třemi odkladnými dobami, hospitalizací s dvojnásobnou denní dávkou při pobytu na ARO/JIP s progresí a až osminásobnou progresí trvalých následků úrazu. Další výhodou pojištění Rytmus risk je to, že nabízí připojištění PRO boj s rakovinou, které pojistí všechna nádorová onemocnění, nejenom vybraná. Pojistné plnění je vypláceno nejen při diagnóze, ale v průběhu celé léčby dle toho, jak se nemoc vyvíjí. Dalším připojištěním je mimo jiné také připojištění PRO ženy, PRO úvěr a PRO sportovce. Bonusem, který toto pojištění nabízí, je 15% sleva z ceny pojištění při sjednání vybraných připojištění s pojistnými částkami v součtu přesahující 1 milion Kč. Na jedné smlouvě může být pojištěn 1 dospělý a až 5 dalších osob (dospělých i dětí). Maximální vstupní věk je 65 let a maximální věk konce pojištění je 85 let. Rytmus risk umožňuje změnu rozsahu rizik a změnu výše pojistného v průběhu pojištění zdarma. Rozsah pojistných podmínek je 39 stran a jsou ke stažení na webových stránkách pojišťovny. Jde o relativně nízký počet stran v porovnání s konkurencí."

Rytmus risk vznikl v polovině roku 2015. Díky své jedinečnosti na trhu jej odborná veřejnost za pár měsíců vyhodnotila jako nejlepší a získal ocenění Životní pojištění roku 2015 (Zdroj: Fincentrum).

O tom, že i po roce stále nabízí nejlepší řešení pro zajištění Vašeho příjmu pro případ, že Vás postihne neočekávaná finančně tíživá životní situace z důvodu závažné nemoci, vážného úrazu, trvalé invalidity či ztráty živitele rodiny, svědčí zisk titulu Pojišťovací inovátor roku 2016 (Zdroj: Fincentrum). Tentokrát bylo oceněno díky naprostému oproštění od poplatků.

Co konkrétně Rytmus risk umí, se dočtete v sekci Životní pojištění. A nezapomeňte pročíst i Allianz plus program.

S tím, jak jej optimálně nastavit, abyste za nic neplatili zbytečně a přitom byli dostatečně zajištěni, Vám pomohu já. Vezměte telefon a volejte 731 176 464 a sjednejte si nezávaznou schůzku.